Na Instagramu se mě občas ptáte na detaily ke kuchařce, sepsala jsem proto odpovědi na nejčastější z nich 🙂


Kuchařku si můžete pořídit tady.


Vyjde, i když se nevybere celá částka?

Ano. Mohu slíbit, že kuchařka vyjde, i když se nevybere celá částka. Nicméně vydání vlastní knihy je velmi nákladné, proto mi moc pomůže, když mi s jejím vydáním pomůžete.

Kdy kuchařka vyjde?

Letos na podzim. Detaily ještě upřesním.

Bude se dát koupit i později?

Ano, plánuju na blogu e-shop. Ráda bych měla i nějaká místa, ale uvidíme uvidíme 🙂 Kuchařka bude ale o něco dražší (počítám kolem 630 Kč + dopravu), cena 590 Kč včetně dopravy platí jen pro Donio

Budou tam recepty z blogu?

V kuchařce bude na 70 nových receptů, 5 vylepšených receptů z blogu a cca 5 mých oblíbených receptů, které třeba už znáte. Celkem se můžete těšit na více jak 80 receptů.

Je vegetariánská?

Převážně ano. Je tam také řada přirozeně bezlepkových receptů, veganských receptů či receptů, které neobsahují laktózu. 

Pro koho je kuchařka určená?

Chtěla jsem vytvořit kuchařku, po které sáhne každý, komu není jedno, co jí. Chce mít na talíři chutě, barvy i živiny. Chci vás přesvědčit, že z obyčejných surovin jako je pohanka, jáhly, luštěniny, vločky, kořenová zelenina vytvoříte fantastická jídla, která budou chutnat celé rodině.

Bude i v elektronické formě?

Zatím s tím nepočítám.

Budou recepty variabilní?

Ano 😃. U mnoha receptů nabízím další tipy, jak daný pokrm upravit sezóně nebo jak danou surovinu vyměnit za jinou.

Bude “blbuvzdorná”?

Doufám 👋. Snažila jsem se sepsat recepty tak, aby byly pro čtenáře přehledné a srozumitelné. Suroviny uvádím v takovém pořadí, v jakém je bude používat. Na začátku knihy mám také kapitolu “Než se pustíte do vaření a pečení”, kde jsou doporučení, aby se jídlo povedlo.


Budu moc ráda, když mne podpoříte a pomůžete mi takovou kuchařku vydat. Brzy vám ukážu z kuchařky zase víc. Těšte se třeba na rejstřík receptů.

Děkuju za vaši podporu a sdílení mezi své známé.