Z rychlíku

Od doby, kdy mám dvě děti, tak dny neutíkají, ale přímo letí. Až na někdy dlouhá odpoledne, kdy dvěstěosmdesátpětkrát musím Anežce pomáhat oblékat panenku 😂. Často až podle fotek v telefonu si vzpomenu, co že se to za celý měsíc stalo.

I když počasí nám moc nepřeje, snažím se chodit s dětmi pořád ven. Sem tam si procházku zpestříme nějakou kávou anebo něčím na zub. Nebudu ale lhát, když napíšu, že se těším na vlídnější počasí, i když začátek listopadu byl na hezké počasí bohatý.

Inspirace na Anežky snídaně

Snažím se vymýšlet Anežce i manželovi pestrá jídla a u snídaní se mi to daří nejlépe. Mrkněte na několik variací našich snídaní. Třeba vás to také inspiruje a zkusíte něco nového.

Inspirace na Anežky svačiny na ven

Každý den vyrážíme na procházku ven a abych nekupovala Anežce k svačině blbosti, připravuju jí s sebou krabičky. Snažím se, aby vždy v krabičce měla sýr a nějaké ovoce/zeleninu. A většinou přidám i nějakou mňamku – domácí bábovku, loupák apod. Velmi často se domů vracíme zcela s prázdnou. Jo, a taky vybírám takové potraviny, které jsou bezpečné i do kočárku (rozuměj Anežka ho neupatlá).

Random