Na jednu stranu mám pocit, že srpen se táhnul jak lepidlo, na druhou stranu to byl tak hektický měsíc, že vůbec nevím, jak jsme všechno zvládli a stihli.

Stěhování do nového bytu

Loni v září jsme se rozhodli, že potřebujeme vyřešit větší bydlení, a tím začal dlouhatánský běh v podobě prodeje stávajícího bytu, hledání nového bydlení, poté i pronájmu, koupě nového bytu, výběru kompletního vybavení a následně i stěhování. Bez pár týdnů jsme otázku nového bydlení řešili ROK.

Na začátku tohoto srpna jsme věděli, že se do konce měsíce musíme přestěhovat z pronájmu, a zároveň jsme nevěděli, jestli nám developer stihne předat nový byt včas. Zda klapne instalace kuchyně, montáže skříní apod. Do bytu jsme objednávali asi tři tisíce věcí, nicméně jsme si je museli nechat posílat do původního bytu a pak teprve stěhovat do nového bytu. Spousty večerů jsme proseděli u internetu a vybírali, přebírali a objednávali. Sice se ohromně těšíte do nového bytu, ale už to chcete mít hotové, zařízené, vyňuňané… K tomuto stavu vede dloooouuuuhá cesta, na kterou vám řada dodavatelů hází klacky pod nohy.

A výsledek: přestěhovat jsme se přestěhovali. Kuchyň je ke konci září ještě nehotová, ale uživatelná. Skříně nám montovali až v září, takže jsme asi 3 týdny žili v kufrech. A spoustu dalších věcí jsme zařizovali až během dalšího měsíce. Ale to hlavní klaplo!

Random

A jestli byl srpen jízda, září mu se mu úctyhodně vyrovnává! A tom až jindy…